iOS için Kocaman Pro Sürüm 9 Yayınlandı

KocamanProSaydamiOS için Kocaman Pro uygulaması güncellendi. Sürüme ait notları aşağıda görebilir, uygulamayı iOS işletim sistemli telefon ve tabletler için App Store’dan veya buradan indirebilirsiniz.

 • GPS ile Alım modülünde alım kaydedilen noktaların not defterine kaydedilmesi ya da e-posta, whatsapp vb. ile gönderilebilmesi için düzenleme yapıldı.
 • GPS ile Alım modülü ile kaydedilen noktalar için hassiyet düzenlemesi yapıldı.
 • GPS ile Aplikasyon modülünde harita ekranına kapat butonu eklendi.
 • GPS ile Alım modülünde proje adı kriterine karakter sınırlaması getirildi.
 • Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da herhangi bir hata ve eksikliğe rastlanması halinde kullanıcılarımızın bu bilgiyi iletisim@kocamanpro.com ya da iletisim@hakankocaman.com adresine yazarak bizimle paylaşmaları uygulamanın gelişmesi açısından büyük önem arz etmektedir.

Son olarak, iOS için Kocaman Pro uygulamasını satın alarak geliştirme sürecinde bizlere destek olan, olumlu/olumsuz yapıcı eleştirileriyle uygulamanın gelişmesine katkıda bulunan tüm değerli kullanıcılarımıza teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

2 thoughts on “iOS için Kocaman Pro Sürüm 9 Yayınlandı

 • Ferhat

  Acil yardım kocaman pro you iPhone6 telefonuma indirdim. Alım aplikasyon modülü hatalı çalışıyor saçmalıyor. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  • kocamanpro

   Ferhat Bey merhaba.

   Bahsetmiş olduğunuz sorunu Kocaman Pro’nun hangi sürümünde ne tür bir işlem yaparken almaktasınız. Detaylı bilgileri varsa ekran görüntüsü ile birlikte iletisim@hakankocaman.com adresinize iletmenizi rica eder iyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir